Czym jest Contact LEADer?

Contact LEADer to narzędzie służące do usprawnienia komunikacji między Twoją firmą a klientami. Działa bardzo prosto – po instalacji, na Twojej stronie wyświetla się przycisk widgetu, pozwalający użytkownikowi na zamówienie kontaktu telefonicznego z Twoim doradcą. Atrakcyjny wygląd i prostota działania to skuteczna zachęta do kontaktu.
Dzięki Contact LEADerowi możesz uzyskać nawet dwukrotnie większa liczbę leadów ze strony, a co za tym idzie – 2 razy więcej szans na sprzedaż!
Jak to działa?
Po wejściu na stronę, Twój Klient widzi przycisk zachęcający do kontaktu.
Po kliknięciu w przycisk Klient zamawia rozmowę wpisując swój numer telefonu w okienku pop-up.
System automatycznie łączy Ciebie lub Twojego doradcę z Klientem nawet w 15 sekund!
Uzyskujesz nawet dwukrotnie więcej szans na sprzedaż!
Dlaczego warto?
Połączymy Cię z klientem w mgnieniu oka!
Telefon to jeden z najprostszych i najskuteczniejszych sposobów sprzedaży. Atrakcyjna forma Contact LEADera nie tylko zachęca klientów do szybkiego kontaktu, ale jest także bardzo prosta w obsłudze – wystarczy, że Twój klient będzie miał przy sobie telefon, a my połączymy go z Tobą nawet w 15 sekund. Dzięki temu możesz zyskać nawet dwa razy więcej szans sprzedażowych!
Prosta konfiguracja, świetny wygląd – także na smartfonach!
Pozyskiwanie nowych leadów w kilka minut? To możliwe! Dzięki przejrzystemu panelowi możesz w kilku krokach dostosować treść i wygląd wszystkich elementów do Twojej strony. Widget jest gotowy do działania natychmiast po dodaniu fragmentu kodu w serwisie. Wystarczy, że zrobisz to raz – Contact LEADer będzie idealnie dopasowany do każdego urządzenia stacjonarnego i mobilnego, z którego korzysta użytkownik!
Bądź nowoczesny – sprzedawaj przez Messengera!
Z Facebooka korzysta ponad 22 mln Polaków, co czyni Messengera najpopularniejszym komunikatorem w Polsce. W Contact LEADerze konfiguracja połączenia z Messengerem jest bezpłatna i zajmie Ci dosłownie 5 sekund. Tylko tyle dzieli Cię od unowocześnienia kontaktu z klientem i większej liczby leadów. Twoi klienci pokochają Cię za tę wygodę!
Zbieraj leady nawet wtedy, gdy jesteś offline
Contact LEADer pracuje dla Ciebie także wtedy, gdy Ty odpoczywasz. Tzw. "tryb nocny" pozwoli Ci zdefiniować godziny, w których użytkownik zamiast zachęty do natychmiastowego kontaktu będzie mógł wskazać kiedy chciałby porozmawiać z Twoim handlowcem. Dzięki temu żaden lead Ci nie umknie!
Mierz skuteczność kampanii reklamowych
Klienci wolą kontaktować się z handlowcami przez telefon niż przez formularze kontaktowe i maile? To standard w wielu branżach. Ale jak zmierzyć, ile osób dzwoni do Ciebie np. dzięki Google Ads? Z Contact LEADerem to nie problem – dzięki integracji z Google Analytics będziesz mógł sprawdzić, ile telefonów zawdzięczasz konkretnej kampanii! Chcesz dodatkowo poprawić skuteczność sprzedaży w Twojej firmie? W panelu klienta znajdziesz pełne dane o odbytych rozmowach, a nawet będziesz mógł je odsłuchać!
Skorzystaj z bezpłatnego okresu próbnego - 10 połączeń gratis!Załóż konto