Współpraca partnerska

Chcesz, aby Twoi klienci zyskali więcej szans sprzedażowych z Contact LEADerem?
Nic prostszego – sprawdź modele współpracy partnerskiej!
Model resellerski
Polecaj Contact LEADera swoim klientom i zyskuj razem z nimi!
Rozpoczęcie współpracy partnerskiej w modelu resellerskim nie wymaga od Ciebie żadnych nakładów finansowych. Wystarczy, że będziesz rekomendował swoim klientom Contact LEADera. Gdy założą konto i wykupią usługę za pośrednictwem Twojego linka polecającego, przekażemy Ci 20% wartości opłaconej faktury!

Aby zostać partnerem i otrzymywać prowizje za polecanie Contact LEADera innym firmom, zaloguj się do swojego konta Contact LEADer w Panelu Klienta (lub załóż nowe), a następnie zaakceptuj regulamin dostępny w zakładce Program Partnerski.
Model white label
Włącz funkcjonalności Contact LEADera do swojej oferty na stałe!
Jeżeli obsługujesz co najmniej 10 000 klientów biznesowych i chcesz wzbogacić dostarczane im rozwiązania o naszą usługę, mamy dla Ciebie świetne wieści. Contact LEADer jest w pełni dostosowany do wdrożenia na zasadach private label – dostarczymy Ci pełną technologię, narzędzia do obsługi klientów oraz wsparcie techniczne i handlowe, a Ty będziesz mógł wzbogacić swoją ofertę o nowe rozwiązanie. Z dowolnym logo, nazwą i cennikiem – Twoi klienci, Twoje zasady!
Chcesz zostać naszym partnerem? Skontaktuj się z nami!
Napisz do nas na partner@contactleader.pl lub wypełnij formularz – odezwiemy się do Ciebie w sprawie szczegółów współpracy partnerskiej.
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System