Współpraca partnerska

Chcesz, aby Twoi klienci zyskali więcej szans sprzedażowych z Contact LEADerem?
Nic prostszego – sprawdź modele współpracy partnerskiej!
Model resellerski
Polecaj Contact LEADera swoim klientom i zyskuj razem z nimi!
Rozpoczęcie współpracy partnerskiej w modelu resellerskim nie wymaga od Ciebie żadnych nakładów finansowych. Wystarczy, że będziesz rekomendował swoim klientom Contact LEADera. Gdy wykupią usługę za pośrednictwem Twojego linka polecającego, przekażemy Ci nawet 30% wartości opłaconej faktury!
Model white label
Włącz funkcjonalności Contact LEADera do swojej oferty na stałe!
Jeżeli obsługujesz co najmniej 1000 klientów biznesowych i chcesz wzbogacić dostarczane im rozwiązania o naszą usługę, mamy dla Ciebie świetne wieści. Contact LEADer jest w pełni dostosowany do wdrożenia na zasadach private label – dostarczymy Ci pełną technologię, narzędzia do obsługi klientów oraz wsparcie techniczne i handlowe, a Ty będziesz mógł wzbogacić swoją ofertę o nowe rozwiązanie. Z dowolnym logo, nazwą i cennikiem – Twoi klienci, Twoje zasady!
Chcesz zostać naszym partnerem? Skontaktuj się z nami!
Napisz do nas na partner@contactleader.pl lub wypełnij formularz – odezwiemy się do Ciebie w sprawie szczegółów współpracy partnerskiej.
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu, adres: Plac Andersa 3, 61-894 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000489705, reprezentowana przez Komplementariusza, spółkę Sunrise System Sp. z o.o. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System